Na antenie

RADIORANEK CZW. PT.

Zapraszamy do wspólnego wyśpiewania Godzinek o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny, a chorych i cierpiących zapraszamy do włączenia się w celebrację Eucharystii. O poranku - również wiadomości "Z życia Kościoła". Zaprasza Joanna Kuczborska.
zobacz wszystkie

Aktualności

Zmiany w kierownictwie Katolickiego Radia Podlasie

foto
2022-07-03 08:51:00
Ks. kan. Andrzej Sochal, dyrektor Katolickiego Radia Podlasie i ks. Tomasz Kopraniuk, dyrektor administracyjny rozgłośni, żegnają się z pracą w rozgłośni. Od 1 lipca będą pełnić posługę w Krajowym Biurze Organizacyjnym Światowych Dni Młodzieży. 30 czerwca w siedzibie Katolickiego Radia Podlasie odbyło się spotkanie pożegnalne, podczas którego była okazja do podziękowania obu kapłanom za ich pracę i zaangażowanie w funkcjonowanie i rozwój diecezjalnej rozgłośni.

Na antenie Radia kapłanom za ich dotychczasową posługę w radiu dziękował w imieniu pracowników i słuchaczy ks. Paweł Broński, sekretarz redakcji Katolickiego Radia Podlasie.

W imieniu obu kapłanów ks. kan. Andrzej Sochal podziękował współpracownikom i słuchaczom za wspólnie spędzony czas. Podkreślił też dobrą współpracę z Kołami Przyjaciół Katolickiego Radia Podlasie, dziękował współpracownikom i życzył sukcesów i realizacji planów związanych z dalszym rozwojem radia.


ZDJĘCIA /TUTAJ/