Na antenie

RADIORANEK CZW. PT.

Zapraszamy do wspólnego wyśpiewania Godzinek o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny, a chorych i cierpiących zapraszamy do włączenia się w celebrację Eucharystii. O poranku - również wiadomości "Z życia Kościoła". Zaprasza Joanna Kuczborska.
zobacz wszystkie

Wiara

"Czarno na białym" ze szlaku pielgrzymki

foto
2020-08-05 12:58:37
W środę, 5 sierpnia w audycji „Czarno na białym” ciąg dalszy tematów pielgrzymkowych. Dzisiaj podsumujemy etapy wędrówki, które już mają za sobą pątnicy, a także powiemy o tym, co przed nimi. Audycja prowadzona będzie z Czarnolasu. Gośćmi będą ks. Paweł Bielecki – kierownik pielgrzymki i ks. Marek Strzeżysz – zastępca kierownika, a poprowadzi ją ks. Daniel Struczyk.
więcej

Transmisje Duchowej Pielgrzymki na antenie Radia Podlasie

foto
2020-07-30 13:08:55
Od 2 do 13 sierpnia w ramach 40. Pieszej Pielgrzymki Podlaskiej na Jasną Górę Katolickie Radio Podlasie będzie transmitować nabożeństwa i konferencje Duchowej Pielgrzymki. Wybrane parafie diecezji siedleckiej odwiedzą ks. Daniel Struczyk i ks. Paweł Broński.
więcej

Italia w czasach epidemii - świadectwo polskiego księdza

foto
2020-07-29 08:54:48
Włochy to pierwszy kraj w Europie, który został dotknięty epidemią COVID-19. Już w lutym 2020 r. media donosiły o tragicznej sytuacji zwłaszcza na północy kraju. Jak wyglądało życie codzienne w reżimie sanitarnym w tamtym regionie? O tym wszystkim możemy dowiedzieć się z relacji naocznego świadka – ks. Michała Chojeckiego, pochodzącego z diecezji siedleckiej. Z proboszczem włoskiej parafii rozmawiał w studiu Katolickiego Radia Podlasie ks. Paweł Broński.
więcej

DROGAMI MŁODOŚCI piątek 21:40

foto
2020-07-24 15:44:41
„Italia w czasach epidemii - świadectwo polskiego księdza”. Dzisiaj w audycji "Drogami młodości" usłyszymy wywiad z ks. Michałem Chojeckim, który pełni posługę we Włoszech.
więcej
  • strona 1 z 1