Na antenie

Pasmo nocne

Zapraszamy na dużą dawkę muzyki, informacji i powtórkę najciekawszych audycji z dnia.
zobacz wszystkie

Aktualności

Antosia walczy o zdrowie i życie. Ostatni dzień zbiórki

foto
2021-02-25 13:03:05
10-miesięczna Antosia Dąbrowska choruje na SMA typu 1. Jedyną szansą na uratowanie życia dziewczynki jest terapia genowa, której koszt wynosi 9,5 mln zł. 25 lutego to ostatni dzień zbiórki. Nadal brakuje ponad 2 mln zł.

Zbieranie olbrzymiej kwoty pieniędzy na terapię genową przypadło na czas epidemii koronawirusa. Wiele zaplanowanych akcji charytatywnych nie mogło się odbyć z uwagi na kwarantannę i obostrzenia epidemicznie. Na tę chwilę zebrano 75% potrzebnej kwoty. Dziś, 25 lutego o północy zbiórka zostanie zakończona.

Strona zbiórki: https://www.siepomaga.pl/antosia

- 7 zł. od 340 tys. osób i kończymy zbiórkę - zachęca do wsparcia Magda Teklak, organizatorka internetowej Skarbonki na rzecz Antosi    www.siepomaga.pl/wplac7zl
- Wady kręgosłupa się pogłębiają. Za każdym razem boimy się o to, że podanie refundowanego leku okaże się niemożliwe. Wtedy pozostaniemy bez żadnej możliwości leczenia - będziemy skazani na postęp choroby. Błagamy o wsparcie, bo nic więcej nie możemy zrobić! Jesteśmy zrozpaczeni! Błagam, ratujcie nasze dziecko! Każdego dnia musimy patrzeć, jak z córeczki ucieka życie, jak Antosia traci siły. Mimo bolesnej rehabilitacji, wymagających zabiegów, choroba brutalnie postępuje - apelują rodzice Antosi.


Koszt terapii genowej wynosi aż 9,5 mln zł. Zachęcamy do wsparcia!


Strona zbiórki:
https://www.siepomaga.pl/antosia

www.siepomaga.pl/wplac7zl


nr konta
: 89 2490 0005 0000 4530 6240 7892 tytułem 22419 Antonina Maria Dąbrowska darowizna 

Fb
: Licytacje dla Antosi Dąbrowskiej #uratujAntosie