Na antenie

POPOŁUDNIK PON. CZW. PT.

Proponujemy ciekawą książkę. W czwartki i piątki można usłyszeć przepisy na różne potrawy w audycji "Jadłodajnia", audycję "Prosto z lasu", Kwadrans z Ministrem Rolnictwa, Radiową Kronikę Województwa Podlaskiego i przegląd Echa Katolickiego. Zaprasza Ewa Pasternak.

Aktualności

Audycje na temat sytuacji na Ukrainie

foto
2022-02-27 12:43:00
Katolickie Radio Podlasie przygotowuje specjalne materiały, które przybliżą słuchaczom wydarzenia z Ukrainy, gdzie toczy się wojna.

Materiały audio „Ludzkie historie z Ukrainy przywiezione” to relacje Ukraińców, którzy chroniąc swe życie uciekli przed dramatem wojny. Z uchodźcami będącymi już w naszym kraju będą rozmawiać nasi dziennikarze.„Z linii frontu wielkiej pomocy” to rozmowy z tymi, którzy dają nadzieję organizując różnoraką pomoc skierowaną zarówno na tereny za naszą wschodnią granicą, a także śpieszą z ratunkiem dla uchodźców. Takie materiały dadzą nam obraz, jak każdy z nas może solidarnie włączyć się w już powstałą falę dobra.Audycje będą emitowane na antenie Katolickiego Radia Podlasie od poniedziałku do piątku.


POSŁUCHAJ ONLINE
/TUTAJ/


Nagrania będą też dostępne jako podcasty na platformach:

Spotify: TUTAJ

SoundCloud TUTAJ

Obowiązek informacyjny dotyczący przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie http://radiopodlasie.pl/rodo.html