Na antenie

Pasmo nocne

Zapraszamy na dużą dawkę muzyki, informacji i powtórkę najciekawszych audycji z dnia.
zobacz wszystkie

Blok promocyjny

Jak rozplanować ślubne przygotowania, aby uniknąć stresu i problemów?

foto
Przygotowania do ślubu i wesela wymagają poświęcenia sporej ilości czasu, energii oraz właściwego planowania poszczególnych czynności. Warto zabrać się za nie ze sporym wyprzedzeniem, na około rok przed ustaloną datą ślubu. Pozwoli to ze spokojem podejść do wszystkich przygotowań oraz zapewni spokojną, przyjemną atmosferę, która sprzyja prawidłowej realizacji zadań. W planowaniu ślubu i wesela niezwykle pomocnym narzędziem jest planer ślubny, który w formie aplikacji mobilnej oferuje popularny wśród nowożeńców portal ślubny Wesele z Klasą.

Najistotniejsze ślubne przygotowania w kilku krokach

Przygotowania do ślubu i wesela warto rozpocząć tuż po zaręczynach, jeśli para planuje wziąć ślub po około roku od tego wydarzenia. W pierwszej kolejności warto ustalić datę ślubu i zarezerwować termin w kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego, co wiąże się z przygotowaniem potrzebnej dokumentacji, ustaleniem terminu kursu przedmałżeńskiego i innymi czynnościami wymaganymi przez instytucje. Kiedy znamy już dokładną datę ślubu, warto zająć się salą weselną, którą należy zarezerwować tak wcześnie, jak to tylko możliwe. Duże wyprzedzenie pozwoli nam wybierać spośród wielu lokali, dostępnych w różnych zakresach cenowych oraz podpisać umowę z tym, który spełnia nasze oczekiwania.

Kolejnymi usługami, które warto zarezerwować z możliwe dużym wyprzedzeniem jest fotograf ślubny oraz zespół weselny lub DJ. Najlepsi artyści są bardzo rozchwytywani, a odpowiednio wczesne rozpoczęcie ich poszukiwań da gwarancję znalezienia wolnego terminu u najlepszych z nich. Następnie warto pomyśleć o ślubnych strojach, a w szczególności o sukni dla przyszłej panny młodej. Salon sukien ślubnych warto po raz pierwszy odwiedzić na co najmniej 6 miesięcy przed weselem, co da czas potrzebny na wybór odpowiedniego modelu, jego sprowadzenie oraz perfekcyjne dopasowanie do sylwetki przyszłej panny młodej. Wraz z suknią warto zakupić także buty i dodatki w postaci biżuterii oraz umówić termin makijażu próbnego u wizażystki i fryzury u doświadczonej w fryzurach ślubnych fryzjerki.

Planer ślubny online jako praktyczna pomoc w organizacji ślubu i wesela

Jak widać, przygotowania do ślubu i wesela wiążą się z wieloma czynnościami, które należy wykonać nie tylko w odpowiednim czasie, ale także kolejności. W zapanowaniu nad tym wszystkim niezwykle pomocny jest interaktywny planer ślubny, który w formie aplikacji mobilnej jest oferowany przez portal ślubny Wesele z Klasą. Planer pozwala na uporządkowanie i zorganizowanie całej listy ślubnych przygotowań oraz stopniowe odznaczanie tych czynności, które już wykonaliśmy, abyśmy mogli ze spokojną głową zabrać się za kolejne.

Interaktywna forma planera jest czytelna, przystępna i elastyczna, przez co może zostać idealnie dostosowana do potrzeb każdego użytkownika. Dostęp do jego zawartości z dowolnego urządzenia połączonego z internetem, o każdej porze i z każdego miejsca pozwala trzymać rękę na pulsie w trakcie przygotowań ślubnych oraz bez zbędnego wysiłku, stresu i problemów zaplanować swój wymarzony ślub i wesele.