Na antenie

POPOŁUDNIK PON. CZW. PT.

Proponujemy ciekawą książkę. W czwartki i piątki można usłyszeć przepisy na różne potrawy w audycji "Jadłodajnia", audycję "Prosto z lasu", Kwadrans z Ministrem Rolnictwa, Radiową Kronikę Województwa Podlaskiego i przegląd Echa Katolickiego. Zaprasza Ewa Pasternak.

Aktualności

Katolickie Radio Podlasie dla Was

foto
2023-06-22 15:46:00
W piątek, 23 czerwca zespół Katolickiego Radia Podlasie w składzie: Joanna Symanowicz, Agnieszka Gałach i ks. Paweł Broński przez blisko 3 h czekał na mieszkańców na Placu gen. Sikorskiego w Siedlcach. Każda osoba, która zrobiła sobie zdjęcie przy naszym wozie transmisyjnym miała szansę na zdobycie zaproszeń do pizzerii, voucherów do barbera i wielu innych nagród. Listę nagrodzonych osób opublikujemy 23 czerwca o godz. 20:00 .

Obecność naszego radia na Placu gen. Sikorskiego była związana z obchodami Dnia Ojca, a także początkiem wakacji. Na najmłodszych czekały słodycze, kolorowanki, baloniki i inne radiowe gadżety. 
- Dziękujemy za Waszą obecność, rozmowy i uśmiechy. Mieliśmy okazję porozmawiać ze słuchaczami Radia Podlasie, a także czytelnikami portalu podlasie24.pl. To dobra okazja, by móc poznać osoby, które na co dzień nas słuchają i czytają nasze informacje. Podobne akcje planujemy zorganizować w innych miastach naszego regionu. W najbliższym czasie poinformujemy o terminach i miejscach - podkreślili przedstawiciele zespołu.    


ZDJĘCIA /TUTAJ/

Obowiązek informacyjny dotyczący przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie http://radiopodlasie.pl/rodo.html