Na antenie

POPOŁUDNIK PON. CZW. PT.

Proponujemy ciekawą książkę. W czwartki i piątki można usłyszeć przepisy na różne potrawy w audycji "Jadłodajnia", audycję "Prosto z lasu", Kwadrans z Ministrem Rolnictwa, Radiową Kronikę Województwa Podlaskiego i przegląd Echa Katolickiego. Zaprasza Ewa Pasternak.

Aktualności

Modlitwy na antenie Katolickiego Radia Podlasie

foto
2023-09-06 13:36:00
Anioł Pański, Koronka do Bożego Miłosierdzia i Modlitwa Różańcowa to obok transmitowanej codziennie Mszy św. – stałe punkty programu Katolickiego Radia Podlasie. Do modlitw włączane są codziennie intencje słuchaczy radia. Każda przysłana do naszej redakcji intencja może być omodlona wspólnie przez prowadzących modlitwy i wszystkich, którzy zgromadzą się przy radioodbiornikach. Katolickie Radio Podlasie modli się w intencjach przysłanych przez słuchaczy codziennie o godzinie 15:00 w trakcie Koronki do Miłosierdzia Bożego oraz o godzinie 20.30 w trakcie Modlitwy Różańcowej.

W naszych modlitwach radiowych chcemy polecać intencje słuchaczy Panu Bogu przez wstawiennictwo Matki Bożej Królowej Różańca Świętego.

Osoby, które chciałyby na antenie przedstawić swoje intencje zachęcamy do kontaktu z sekretariatem rozgłośni w dni powszednie godzinach od 8.00 do 17.00 pod numerem tel.: 25 644 72 73 lub pisząc na adres e-mail: sekretariat@radiopodlasie.plObowiązek informacyjny dotyczący przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie http://radiopodlasie.pl/rodo.html