Na antenie

DZIEŃ DOBRY PODLASIE

Najszybsze informacje, relacje, komentarze. Mówimy o sprawach, którymi żyje region, o ludziach którzy są nam bliscy o miejscach, które znamy, o wydarzeniach, którymi żyjemy - zaprasza Marcin Jabłkowski.

Aktualności

Rozpoczął się okres rozliczeń podatków. Zachęcamy do przekazania 1,5 procent podatku na rzecz Fundacji Podlaskie Centrum Radiowe

foto
2023-02-14 19:21:00
►Od dziś, 15 lutego do 2 maja można składać zeznania podatkowe za 2022 rok.

►1,5 procent naszego zobowiązania podatkowego możemy przekazać na wybraną organizację pożytku publicznego.

►Wśród takich organizacji jest Fundacja Podlaskie Centrum Radiowe, wspierająca działalność Katolickiego Radia Podlasie i portalu informacyjnego podlasie24.pl.

►Numer KRS Fundacji Podlaskie Centrum Radiowe to 0000 37 22 77

Od pięciu lat najprostszą metodą na złożenie deklaracji podatkowej  jest skorzystanie z systemu Twój e-PIT.  Zeznania można składać również w formie tradycyjnej. Termin rozliczenia podatku za rok 2022 mija o północy 2 maja.

Rozliczając PIT za poprzedni rok pamiętajcie Państwo o Katolickim Radiu Podlasie. Dzięki Państwa wsparciu możemy realizować naszą misję i finansować wiele działań. - Dzięki tym środkom możemy przekazywać dobre informacje a przede wszystkim dobrą nowinę o Jezusie Chrystusie. Możemy  prowadzić audycje, które nie są komercyjne, sponsorowane. Nasi słuchacze wiedzą, że np. w niedzielę nie mamy reklam, możemy transmitować Mszę św. Dzięki możliwości przekazania 1,5 procenta podatku, każdy nasz przyjaciel może mieć wpływ na rozwój radia – mówi ks. Marek Bieńkowski, dyrektor rozgłośni.

Wpisując w zeznaniu podatkowym numer KRS 0000 37 22 77, można wesprzeć za pośrednictwem Fundacji Podlaskie Centrum Radiowe, działalność Katolickiego Radio Podlasie oraz portalu Podlasie24.pl.


Dziękujemy za pamięć! 

Obowiązek informacyjny dotyczący przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie http://radiopodlasie.pl/rodo.html