Na antenie

POPOŁUDNIK PON. CZW. PT.

Proponujemy ciekawą książkę. W czwartki i piątki można usłyszeć przepisy na różne potrawy w audycji "Jadłodajnia", audycję "Prosto z lasu", Kwadrans z Ministrem Rolnictwa, Radiową Kronikę Województwa Podlaskiego i przegląd Echa Katolickiego. Zaprasza Ewa Pasternak.

Wiara

Spotkanie Koła Przyjaciół KRP w Parczewie

foto
2022-10-08 14:40:00
W czwartek, 6 października parafialny oddział Koła Przyjaciół Katolickiego Radia Podlasie, zorganizował spotkanie w Parczewie.

W sali parafialnej zgromadziła się liczna grupa słuchaczy. W spotkaniu wziął udział ks. Jacek Nazaruk, proboszcz parafii św. Jana Chrzciciela w Parczewie, a także nowy parafialny opiekun koła - ks. Grzegorz Suwała. Katolickie Radio Podlasie reprezentował ks. Paweł Broński, diecezjalny duszpasterz Kół Przyjaciół.

Na początku spotkania głos zabrała Zofia Cyranka, prezeska Koła Przyjaciół w Parczewie. - Bardzo serdecznie witam wszystkich zebranych. Witam ks. proboszcza, ks. Pawła oraz naszego nowego opiekuna od 1 września - ks. Grzegorza Suwałę. Cieszymy się ogromnie, że jest nas dużo, że frekwencja jest wysoka. Razem będziemy świętować i cieszyć się z tego naszego jubileuszu. 19 lat już jesteśmy razem - podkreśliła.

W trakcie spotkania ks. Paweł Broński wręczył Zofii Cyrance statuetkę radiową w dowód uznania za dotychczasową współpracę i zaangażowanie w prowadzeniu Koła Przyjaciół KRP. - Wyrazem naszej pamięci niech będzie ta statuetka. Na pamiątkę naszego 30-lecia, w dowód naszej przyjaźni między radiem, a Kołem Przyjaciół przekazuję tę pamiątkową statuetkę na ręce pani prezes - dodał.WIĘCEJ ZDJĘĆ /TUTAJ/Fot. ks. Grzegorz Suwała

Js

Obowiązek informacyjny dotyczący przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie http://radiopodlasie.pl/rodo.html