Na antenie

POPOŁUDNIK PON. CZW. PT.

Proponujemy ciekawą książkę. W czwartki i piątki można usłyszeć przepisy na różne potrawy w audycji "Jadłodajnia", audycję "Prosto z lasu", Kwadrans z Ministrem Rolnictwa, Radiową Kronikę Województwa Podlaskiego i przegląd Echa Katolickiego. Zaprasza Ewa Pasternak.

Aktualności

Zamów życzenia w Radiowym Koncercie Życzeń

foto
2023-09-13 09:31:00
Radiowy Koncert Życzeń to audycja, która towarzyszy naszym słuchaczom od ponad 30 lat i stanowi miły akcent niedzielnej ramówki radia. Podczas audycji dziennikarze pracujący w Katolickim Radiu Podlasie – Agnieszka Osmólska Ilczuk, Joanna Kuczborska, Monika Sadowska i Andrzej Ilczuk, przekazują życzenia dla Państwa - bliskich i znajomych.

Wszystko wzbogacone jest świetną muzyką, słowem poezji lub wartościową sentencją. Audycja cieszy się ogromnym zainteresowaniem słuchaczy. Życzenia płynące na antenie, to nietuzinkowy prezent, który z pewnością ucieszy każdego obdarowanego.
Okazji do złożenia życzeń jest wiele – od urodzin, imienin, po rocznice ślubu. Można także za naszym pośrednictwem złożyć wyrazy wdzięczności, albo przesłać dedykację... bez okazji.

Audycja emitowana jest na antenie Katolickiego Radia Podlasie w niedzielę, w paśmie od godz. 12.00 do 16.00.

Zapraszamy Państwa do składania życzeń za naszym pośrednictwem na antenie Katolickiego Radia Podlasie. Jak to zrobić?

Zgłoszenia przyjmujemy:
telefonicznie pod numerem tel.: 025 644 72 73 lub 500 105 907
e-mailem: sekretariat@radiopodlasie.pl
listownie:
Katolickie Radio Podlasie
08-110 Siedlce
ul. Biskupa Świrskiego 56
oraz osobiście w sekretariacie radia.

Życzenia złożone na antenie Katolickiego Radia Podlasie mogą przyjąć dwie formy – prowadzący audycję przeczytają treść życzeń podaną przez zamawiającego, a do życzeń dołączą wybraną przez Państwa piosenkę lub sami wybiorą odpowiednią muzykę. Można także po prostu zadedykować obdarowanemu konkretną piosenkę.

Proponujemy także zamówienie płyty CD lub pliku MP3 z wyemitowanymi życzeniami.


życzenia na antenie - 100 zł

życzenia na antenie i przesłana drogą pocztową płyta CD z nagraniem fragmentu audycji - 120 zł
Obowiązek informacyjny dotyczący przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie http://radiopodlasie.pl/rodo.html