Na antenie

POPOŁUDNIK PON. CZW. PT.

Proponujemy ciekawą książkę. W czwartki i piątki można usłyszeć przepisy na różne potrawy w audycji "Jadłodajnia", audycję "Prosto z lasu", Kwadrans z Ministrem Rolnictwa, Radiową Kronikę Województwa Podlaskiego i przegląd Echa Katolickiego. Zaprasza Ewa Pasternak.

Aktualności

Zmarła Stanisława Chromińska, wieloletnia prezeska Koła Przyjaciół KRP w Karczach

foto
2022-02-02 14:01:00
2 lutego w wieku 90 lat zmarła Stanisława Chromińska, wieloletnia prezeska Koła Przyjaciół Katolickiego Radia Podlasie w Karczach. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę, 5 lutego w kościele pw. św. Stanisława i Aniołów Stróżów w Zbuczynie. Eucharystia pogrzebowa rozpocznie się o godz. 10:00.

Śp. Stanisława Chromińska była założycielką i prezeską parafialnego oddziału Koła Przyjaciół Katolickiego Radia Podlasie w Karczach. Koło powstało 7 września 2008  r., słuchacze z Karcz prowadzenie oddziału powierzyli śp. Stanisławie Chromińskiej.

- Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość o odejściu śp. Stanisławy Chromińskiej. W naszej pamięci pozostanie jako osoba bardzo życzliwa, otwarta i uśmiechnięta. Pani Stasia z zaangażowaniem prowadziła Koło Przyjaciół. Co roku braliśmy udział w jubileuszowych uroczystościach przez Nią organizowanych. Jeszcze kilka lat temu, w trakcie tych spotkań z młodzieńczym zapałem i aktorską wprawą, wspólnie z koleżankami, odgrywała scenki kabaretowe. Zawsze te występy były nagradzane salwami śmiechu i gromki brawami. Niech spoczywa w pokoju – powiedzieli Opiekunowie Radiowej Rodziny.


Js

Obowiązek informacyjny dotyczący przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie http://radiopodlasie.pl/rodo.html