Na antenie

PRZYSTANEK PODLASIE PON. WT. ŚR.

Wiadomości, relacje i pierwsze komentarze do najciekawszych wydarzeń. Od wielkiej polityki po codzienne życie, a do tego "Muzyczna Dogrywka" po 18.00 i regionalna prognoza pogody na następne dni. Zaprasza Agnieszka Osmólska-Ilczuk.
zobacz wszystkie

Świadectwa

Cud uzdrowienia z nowotworu

2009-01-31 11:41:44
Świadectwo Pani Elżbiety z Siedlec
Jakiś czas temu rozpadło się moje małżeństwo. Odbiło się to zwiększoną ilością grzechów, nadmierną pracą i ambicją, aż w końcu chorobą (oboje rodziców zmarło na raka). Bałam się być ciężarem dla dzieci, więc uważałam, że lepiej się nie leczyć, a umrzeć i być u Boga!

      Miałam zaatakowane obie nogi, tak, że do kościoła woził mnie codziennie najmłodszy syn. Mój tata miał zaatakowaną jedną nogę, skracaną co pewien czas, aż rak doszedł do płuc i po 6 – ciu latach umarł, jak Dobry Łotr (trzy dni przed śmiercią się wyspowiadał dzięki Łasce Bożej).

      Uzdrowienie z choroby trwało 3 miesiące. Razem z nim, nastąpiło nawrócenie. Uzdrowienie mam uznane przez Kościół (udokumentowane w księdze uzdrowień w Częstochowie). Obecnie służę Bogu i apostołuję, jestem lektorem na Mszy Świętej. Należę do Rodziny Nazaretańskiej i kilku apostolatów. Mam kierownika duchowego. Dał mi Pan Jezus pomoc w czasie choroby – przez księdza. To On zainteresował się moją chorobą, bardzo dużo mu zawdzięczam. Tak działa Bóg -Sam i przez ludzi - im człowiek bliżej Boga, tym więcej kocha ludzi.

     Wdzięczna Bogu i wszystkim, którzy idą ze mną w pielgrzymce życia - Elżbieta.

Tradycje jeżdzieckie

27 listopada zapraszamy na szósty odcinek audycji "Tradycje naszego regionu" więcej

Kalendarz radiowy na 2018 rok

19 listopada podczas Radiowej Niedzieli będzie dostępny kalendarz KRP na 2018 rok. więcej
zobacz wszystkie