Na antenie

RADIORANEK CZW. PT.

Zapraszamy do wspólnego wyśpiewania Godzinek o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny, a chorych i cierpiących zapraszamy do włączenia się w celebrację Eucharystii. O poranku - również wiadomości "Z życia Kościoła". Zaprasza Joanna Kuczborska.
zobacz wszystkie

Świadectwa

Cud uzdrowienia z nowotworu

2009-01-31 11:41:44
Świadectwo Pani Elżbiety z Siedlec
Jakiś czas temu rozpadło się moje małżeństwo. Odbiło się to zwiększoną ilością grzechów, nadmierną pracą i ambicją, aż w końcu chorobą (oboje rodziców zmarło na raka). Bałam się być ciężarem dla dzieci, więc uważałam, że lepiej się nie leczyć, a umrzeć i być u Boga!

      Miałam zaatakowane obie nogi, tak, że do kościoła woził mnie codziennie najmłodszy syn. Mój tata miał zaatakowaną jedną nogę, skracaną co pewien czas, aż rak doszedł do płuc i po 6 – ciu latach umarł, jak Dobry Łotr (trzy dni przed śmiercią się wyspowiadał dzięki Łasce Bożej).

      Uzdrowienie z choroby trwało 3 miesiące. Razem z nim, nastąpiło nawrócenie. Uzdrowienie mam uznane przez Kościół (udokumentowane w księdze uzdrowień w Częstochowie). Obecnie służę Bogu i apostołuję, jestem lektorem na Mszy Świętej. Należę do Rodziny Nazaretańskiej i kilku apostolatów. Mam kierownika duchowego. Dał mi Pan Jezus pomoc w czasie choroby – przez księdza. To On zainteresował się moją chorobą, bardzo dużo mu zawdzięczam. Tak działa Bóg -Sam i przez ludzi - im człowiek bliżej Boga, tym więcej kocha ludzi.

     Wdzięczna Bogu i wszystkim, którzy idą ze mną w pielgrzymce życia - Elżbieta.