Na antenie

Pasmo nocne

Zapraszamy na dużą dawkę muzyki, informacji i powtórkę najciekawszych audycji z dnia.
zobacz wszystkie

Radiowa Rodzina

Kodeń - Świętej Anny, Sanktuarium Maryjne

2009-03-30 16:23:07
  Proboszcz - Ojciec Stanisław Wódz
  Opiekun - Ojciec Stanisław Wódz
  Prezes - Alina Hordyjewicz

 
     W Sanktuarium Maryjnym Oddział powstał w lutym 2006 roku staraniem Proboszcza Ojca Stanisława Wódza oraz licznej grupy Przyjaciół Radia. Mimo dużej liczby kilometrów systematycznie odwiedzamy siebie. Jesteśmy wdzięczni, że nasi przyjaciele polecają całą Radiową Rodzinę w tym szczególnym miejscu.

więcej

Kotuń - Świętego Antoniego

2009-03-30 16:13:18
  Proboszcz - Ksiądz Kazimierz Chełstowski
  Opiekun- Ksiądz Kazimierz Chełstowski
  Prezes - Janina Fryske
  Zastępca - Ewa Sęderska, Elżbieta Myrcha


     Oddział powstał w październiku 2005 roku staraniem Księdza Kanonika Marka Boruca oraz Przyjaciół Radia na czele z Janiną Fryske, Ewą Sęderską i Elżbietą Myrchą. Parafia ta słynie z bardzo pięknego kultu do Św. Antoniego. Kto chciałby odmówić wyjątkową Koronkę i Litanię do Świętego Antoniego zapraszamy bardzo serdecznie.

więcej

Kolembrody - Nawiedzenia NMP, Sanktuarium Maryjne

2009-03-30 16:10:38
  Proboszcz - Ksiądz Tadeusz Kot
  Opiekun - Ksiądz Tadeusz Kot
  Prezes - Leokadia Szwai


     Wyjątkowe miejsce, gdzie króluje Matka Boża przy której klęczą licznie nasi Przyjaciele, wypraszając dla swoich rodzin, parafii i Naszego Radia potrzebne łaski. Koło Przyjaciół działa oficjalnie od 21 października 2006 roku.

więcej

Konstantynów – Świętej Elżbiety Węgierskiej

2009-03-30 16:08:16
  Proboszcz - Ksiądz Mieczysław Milczarczyk
  Opiekun - Ksiądz Mieczysław Milczarczyk
  Prezes - Teresa Niczyporuk


     Oddział powstał 20 listopada w 2003 roku staraniem Księdza Mieczysława Milczarczyka oraz Przyjaciół Radia. Wielkim Przyjacielem Oddziału jest rezydujący w tej parafii Ksiądz Kanonik Władysław Proczek. Konstantynów znany jest nie tylko ze wspaniałej leśniczówki, która jest miejscem wspaniałych spotkań naszych przyjaciół, ale przede wszystkim z wielkiego serca. Z ciekawostek to właśnie z tej parafii pochodzi Ksiądz Józef Miszczuk - znany z audycji “Chrześcijańska Europa”.

więcej

Kościeniewicze - NMP Królowej Polski

2009-03-30 16:05:17
  Proboszcz - Ksiądz Marek Zalewski
  Prezes - Aneta Mazur
  Zastępca - Barbara Chazan,
Wanda Lipińska, Aniela Żeleżnicka
 
     Oddział powstał 21 maja 2008 roku staraniem Księdza Marka Zalewskiego oraz Przyjaciół Radia. Zapraszamy do odwiedzenia tego niezwykle urokliwego miejsca.

więcej

Krynica - NMP Częstochowskiej

2009-03-30 14:49:01
  Proboszcz - Ksiądz Sławomir Sulej
  Opiekun - Ksiądz Proboszcz Sławomir Sulej
  Prezes: Marlena i Zbigniew Protasiukowie


     Radiowa Rodzina w tej parafii powstała 8 października 2008. 
     Na to spotkanie wyruszyłem ze szczególnym zainteresowaniem. Przypomniały mi się bowiem wędrówki rowerowe po naszym regionie. Krynica zawsze była miejscem odpoczynku. Zbliżając się do kościoła w Krynicy z daleka uwagę przykuwa wieża swiatzni fantastycznie wkomponowującą się w błękitne niebo, które towarzyszyło mi w tym dniu. To piękno uwydatnia lekko pofałdowany teren. Naprawdę warto tam się wybrać tym bardziej, że ruch w tamtych okolicach jest niewielki a przyroda nietuzinkowa. Żyją tam bardzo oddani Kościołowi ludzie. Świadczy o tym fakt, że wielu parafian angażuje się w życie swojej wspólnoty. Wiele osób przystąpiło także do Radiowej Rodziny, a spora grupa jest z nami od lat. Szczególnie cieszy, że do Koła Przyjaciół przystąpiły dzieci. Prezesem została wybrana tamtejsza organistka Marlena Protasiuk, którą wspiera mąż, dzieci oraz liczna rzesza naszych przyjaciół. Bóg Zapłać za Wasze świadectwo.

więcej

Krynka - Świętego Jana Chrzciciela

2009-03-30 14:42:09
  Proboszcz - Ksiądz Krzysztof Pawelec
  Opiekun - Ksiądz Krzysztof Pawelec
  Prezes - Maria Księcio
    

     Oddział powstał w 1993 roku staraniem ówczesnego Proboszcza Księdza Tadeusza Białeckiego oraz Przyjaciół Radia na czele z Prezes Marią Księcio. Do Krynki nietrudno trafić. Jednak jak już ktoś tam się znajdzie to napewno szybko stamtąd nie wyjedzie znając życzliwość tamtejszego Proboszcza i Parafian. Dziękujemy za Waszą obecność i wielkie serce.

więcej

Krześlin - Świętego Mikołaja Biskupa

2009-03-30 14:39:47
  Proboszcz - Ksiądz Jarosław Fałdowski
  Opiekun - Ksiądz Jarosław Fałdowski
  Prezes - Barbara Kozioł


     Oddział powstał  14 maja 2006 roku staraniem Księdza Jarosława Fałdowskiego oraz Przyjaciół Radia na czele z Barbarą Kozioł oraz Małgorzatą Łukaszewicz dzielnie wspieranych przez licznych przyjaciół, sympatyków z tej parafii. Szczególne dobro tej parafii to Służba Liturgiczna oraz inicjatywa Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. To niewielka, ale bardzo piękna parafia, której centrum stanowi wspaniała Świątynia i jeszcze wspanialsi ludzie. A jakie tam pyszne jedzenie ... mieszkają tam prawdziwe gospodynie.

więcej

Krzywośnity (parafia Świętego Antoniego Padewskiego w Huszlewie)

2009-03-30 14:35:32
  Proboszcz - Ksiądz Marian Franczuk
  Opiekun - Ksiądz Marian Franczuk
  Prezes - Marianna Sergiejuk


     Oddział powstał w czerwcu 2000 roku staraniem Księdza Wojciecha Burkata oraz naszych Przyjaciół licznie zamieszkujących Krzywośnity. Niezwykle malowniczo położona miejscowość zachęca do zatrzymania się i napawania pięknem przyrody. Z ciekawostek: jest mało prawdopodobne, że w tym zagłębiu truskawkowym turysta nie zakupi tych pysznych owoców.

więcej

Łomazy - Św. Apostołów Piotra i Pawła

2009-03-30 14:32:57
  Proboszcz - Ksiądz Adam Kamecki
  Opiekun - Ksiądz Piotr Woźniak
  Prezes - Grażyna Wołosowicz
  Zastępca - Andrzej Wiński, Irena Kamińska


     Radiowa Rodzina w tej parafii oficjalnie działa od 3 października 2007 roku. Od wielu lat istnieje tam liczna grupa naszych Przyjaciół. Koło to jest bardzo pomysłowe i niepowtarzalne. Dziękujemy za wszystkie wspaniałe inicjatywy.

więcej

II Międzyrzeckie Warsztaty Muzyczno-Liturgiczne

W dniach 12-14 stycznia w Międzyrzecu Podlaskim prowadzone będą warsztaty Muzyczno - Liturgiczne więcej

Spotkania styczniowe VITOexTrEAM

11 stycznia w Siedlcach a 12 stycznia w Łosicach spotkania podróżników. Himalaje. więcej
zobacz wszystkie