Na antenie

PRZYSTANEK PODLASIE PON. WT. ŚR.

Wiadomości, relacje i pierwsze komentarze do najciekawszych wydarzeń. Od wielkiej polityki po codzienne życie, a do tego "Muzyczna Dogrywka" po 18.00 i regionalna prognoza pogody na następne dni. Zaprasza Agnieszka Osmólska-Ilczuk.

Gdzie jesteśmy?

Nakory (parafia NMP Częstochowskiej w Krynicy)

2009-03-30 14:15:15
  Proboszcz - Ksiądz Sławomir Sulej
  Opiekun - Ksiądz Sławomir Sulej
  Prezes - Elżbieta Pulkowska
  Zastępca - Krystyna Pec

 
     Radiowa Rodzina działa tam od 24 października 2008. Czy Państwo kiedykolwiek odwiedzali Nakory? (dodam, że miejscowość jest położona na terenie parafii Krynica). Nakory to miejsce, które znane mi jest z wędrówek rowerowych, choć przyznaję, że tej pięknej kaplicy jak dotąd nie widziałem, ponieważ jest położona kilkadziesiąt metrów od głównego szlaku komunikacyjnego. Kaplica ta jest przykładem wielkiego poświęcenia i świadectwa tamtejszych ludzi.
     Mieszkańcy Nakor licznie przybyli na spotkanie z opiekunem Radiowej Rodziny. Po nieco dłuższej konferencji założyliśmy Koło Przyjaciół. Cieszy fakt, że do koła licznie wstąpiły dzieci i młodzież. Każdy otrzymał radiową legitymację i zapewnił o swoim zaangażowaniu. Jednym z ustaleń jest organizowanie festynów w Nakorach. Dziękuję za to ubogacające spotkanie.


Obowiązek informacyjny dotyczący przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie http://radiopodlasie.pl/rodo.html