Na antenie

PRZYSTANEK PODLASIE PON. WT. ŚR.

Wiadomości, relacje i pierwsze komentarze do najciekawszych wydarzeń. Od wielkiej polityki po codzienne życie, a do tego "Muzyczna Dogrywka" po 18.00 i regionalna prognoza pogody na następne dni. Zaprasza Agnieszka Osmólska-Ilczuk.

Archiwum

Zapraszamy Prezesów Koła Przyjaciół Katolickiego Radia Podlasie

2009-02-25 14:20:07
7 marca (w sobotę) 2009 roku odbędzie się spotkanie przedstawicieli Radiowej Rodziny

Drodzy Prezesi, Drogie Zarządy Radiowej Rodziny, Drodzy Przyjaciele
 
7 marca (w sobotę) 2009 roku odbędzie się spotkanie przedstawicieli
Radiowej Rodziny

 
         Początek o 9.45, w gmachu Katolickiego Liceum w Siedlcach (obok radia). Spotkanie tradycyjnie zakończy się Eucharystią o godz. 12.00 oraz poczęstunkiem.
 
         Ci Prezesi, którzy mają do załatwienia sprawy z radiowym sekretariatem informujemy, że Sekretariat będzie czynny od 8.30 do 10.30.
 
         Kto z Państwa przyjedzie wcześniej zapraszamy na gorącą herbatę lub kawę na 2 piętro, w pokoju w którym przygotowujecie się do modlitw wieczornych.
 
        
Będzie to spotkanie formacyjno - robocze, które poddajemy refleksji Prezesów. Będziemy podsumowywać działalność Radiowej Rodziny w Waszych parafiach, między innymi pod kątem programu formacyjnego: Chrzest w życiu i misji Kościoła. Ponadto prosimy, by dzielić się swoimi radościami, ale i problemami związanymi z działalnością Radiowej Rodziny.
         Na spotkaniu uprzejmie proszę poinformować Jana Jaroszyńskiego, ile osób jest członkiem Koła Przyjaciół w Waszej wspólnocie (wystarczy podać liczbę członków). Bardzo prosimy o wzięcie ze sobą mocnych siatek (będą prezenty książkowe i życzenia wielkanocne, można wziąć pomoc ze sobą - koleżankę, kolegę).
          
                    Niech Bóg Wam błogosławi
                    Z pamięcią w modlitwie Opiekunowie Radiowej Rodziny

Obowiązek informacyjny dotyczący przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie http://radiopodlasie.pl/rodo.html